Dajte nábytku druhý život

Na Vianoce máme zatvorené. Skúste to znova v januári.

1

POPÍŠTE NÁBYTOK

2

NAVRHNEME CENU

3

NÁBYTOK PREDÁME V IKEA

Zabezpečte svojmu nepotrebnému nábytku IKEA nový domov. Predajte ho u nás v obchodnom dome IKEA, je to celkom jednoduché. Všetko zvládnete za pár minút pomocou nášho on-line formulára.

A samotný predaj? O ten sa už postaráme. Váš nábytok predáme v našom kútiku so zľavneným tovarom za rovnakú cenu, za akú ho od vás kúpime. Nový majiteľ od nás dostane záruku 1 rok.

Ako to funguje?

1

POPÍŠTE NÁBYTOK

Do formulára uveďte, aký druh nábytku IKEA chcete predať. Uistite sa, prosím, vopred, že sa nachádza v zozname výrobkov, ktoré vykupujeme. Pripojte k popisu aspoň 4 snímky podľa návodu, ako nábytok vyfotografovať.

2

NAVRHNEME CENU

Posúdime, či sa tento nábytok v našom obchodnom dome dá ďalej predať, a ak áno, pošleme vám cenovú ponuku. Pri tvorbe cien vychádzame z našich skúseností s predajom použitého nábytku a musíme tiež zohľadniť kapacity nášho kútika so zľavneným tovarom.

3

NÁBYTOK PREDÁME V IKEA

Ak sa dohodneme na cene, požiadame vás, aby ste k nám zmontovaný nábytok dopravili, keď budete mať cestu do obchodného domu IKEA. Predáme ho ďalej za rovnakú cenu, za akú sme ho od vás kúpili, a vy v tejto hodnote dostanete refundačnú kartu na nákup v IKEA.